Zvezde pojejo

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

9. jun 2008 14:32

Meni je pa oddaja všeč, pa še čas izkoristim za likanje. Občudujem ljudi, ki se upajo tako izpostavit, glede na to, da imajo različno predznanje v glasbi. Npr. igralci veliko bolj obvladajo petje kot drugi, saj to sodi k njihovem poklicu. Nekateri imajo tudi glasbeno šolo opravljeno ali so se amatersko oz. že skoraj profesionalno ukvarjali s petjem v zborih, drugi nimajo popolnoma nobene glasbene izobrazbe. Pa še marsikaj novega zvem pri komentiranju. Čestitam vsem, ki si upajo nastopiti . zvezdica55

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

9. jun 2008 14:35

Vendelina jr. je napisal/a:
Bom kratka, ker je brezžična povezava malo draga...Vendelina jr.

to "bom kratka" me pa spominja na en luškan mail o Motumbu, ki se je z našo punco poročil, ti ga preko posrednice pošljem

Sam ne rečt, da si spet na morju, ker bom imela od foušije še večjo rit...

Ognjič

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. jun 2008 14:55

Vendelina jr. je napisal/a:
Peter Poles je zelo talentiran, pa naj že najdejo eno oddajo, v kateri se bo res lahko izkazal v vse smeri. Vendelina jr.
To pa res. Fant je preveč potrpežljiv, da to prenaša. Imeli smo tistega sproščen-wannabe Maria deset ali koliko let, Poles pa vsake toliko dobi eno oddajco, "tolk da nekaj je". Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 09. jun 2008 14:55:58

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti